تنظیمات 

درباره ما

دانلود کاتالوگ

اهداف تاسيس

موسسین ، با هدف توسعه صنعت خودرو در استان آذربایجان شرقی ،کمک به اهداف دولت محترم محرومیت زدایی درمنطقه ،رونق صنایع ومشاغل جانبی، ورود تکنولوژی مدرن به استان صادرات به کشورهای همجوار و ارز آوری به کشور ، حرکت در راستای تجهیز و توسعه حمل و نقل عمومی ایجاد رونق و توسعه بخش کمتر توسعه یافته کاغذ کنان، با توجه به وجود نیروی کار تحصیل کرده و جوان ، اقدام به سرمایه گذاری نموده اند .

تاريخچه تاسيس

این شرکت در آذرماه سال 1384توسط بخش خصوصی شامل شرکت آناکیش ( سرمایه گذاری مشترک با گروه الاسلامی دبی از سهامداران بانک الاسلامی دبی ) و شرکت افق سعید تأسیس گردید.


پس از مطالعه و بررسی بازار داخلی و خارجی خودرو و قطعه سازان و مذاکرات فراوان با شرکتهای فولکس ، ایدم ، چرخشگر ، کامینز ، ZF و اورلند ، هایگر و زوندا،... نهایتاً موفق به اخذ نمایندگی فروش وانتقال دانش فنی خودروسازان معتبرجهت واردات وتولید به شرح زیرگردید :
- شرکت ساخت و تولید اتوبوس Higer
- شرکت HESS سوئیس سازنده انواع اتوبوسهای 12 الی 24 متری با تکنولوژی CO-BOLT
- راه اندازی کارخانه شماره یک شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی درزمینی به مساحت 25000 متر مربع ،در شهر تبریز که یکی از قطبهای مهم صنعتی ایران به شمار می رود ،تجهیز و راه اندازی گردید.


پس از راه اندازی کارخانه شماره یک در تبریز و کسب عنوان واحد نمونه صنعتی درسال86 در استان آذربایجان شرقی و کسب اعتبار لازم در صنعت خودروی کشور ، عملیات اجرایی احداث کارخانه شماره 2 در شهرک صنعتی کاغذ کنان با حضور ریاست محترم کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ، معاون محترم وزارت صنایع ، مسئولین استان و فرماندار، در تیرماه سال 1386 در زمینی به مساحت 18000 متر مربع آغاز گردید که با راه اندازی این فاز ، ظرفیت تولید به 2500 دستگاه در سال افزایش خواهد یافت .